Gripy

Aqua Zorb 1ks/1€

Superabsorbčná high-Tech páska na plátenom základe. Rýchle saje pot až do sucha. Určená obzvlášť pre silne potiace sa ruky. Hrúbka: 0,75 mm,  rôzne farby.

Aqua Zorb plus 1ks/1€

Zamatovo mäkký povrch zaisťuje vynikajúcu  absorpciu potu, rýchle schnutie a veľmi komfortný pocit. Povrch umožňuje väčšiu priľnavosť a optimálnu kontrolu rakety. Hrúbka: 0,75 mm., rôzne farbné prevedenie.

Black Knight 3D 1ks/3€

Samolepiaci náhradný grip. Najpredávanejší z radu Black Knight.  Špeciálne vyvinutý, s kvalitnejším odpružením a lepšou absorpciou potu, poskytuje istejšie zovretie a tým aj ovládanie rakety. Používa pás peny EVA čo vytvára 3D efekt.

Comet Grip 1ks/1€

Vynikajúce tlmenie vibrácii, výborná priľnavosť, odolnosť a lepivý pocit sú charakteristickými znakmi tohto nového,super savého gripu.Hrúbka 0,70mm.

Extra Tacky 1ks/1€

Extrémne protišmykový, drsný povrch garantuje vynikajúcu kontrolu rakety. Dierkovanie pomáha rýchlemu odparovaniu potu čo vedie k príjemnému držaniu rakety. Vrátane ukončovacej pásky. Hrúbka: 0,7 mm , mix farieb.

Frote omotávka

Veľmi kvalitná omotávka, obľúbená predovšetkým u profesionálnych hráčov. Výborne absorbuje pot a raketa sa pohodlne drží. Najpouživanejšia najmä pri bedmintone .

GTacky 1ks/1€

Vynikajúca priľnavosť a trvanlivosť sú charakteristickými znakmi tohto veľmi tenkého a zároveň savého gripu. Dobré tlmenie vibrácií zabezpečuje komfort a optimálnu kontrolu. S uvoľňovacou fóliou.  Hrúbka: 0,60 mm.

Harakiri 1ks/3€

Táto základná omotávka je samostatnou vo svojej triede. Jej textúrovaný povrch je veľmi odolný proti sklzu, čo dáva pocit pevného uchopenia. Vynikajúco tlmí vibrácie pomocou špeciálnej podložky a vyznačuje sa veľmi dobrou absorbciou potu. Hrúbka: 1,75 mm. Farba: čierne

Ichiban Grip 1ks/1€

Novo vyvinutá špičková kvalita na plátenom základe. Materiál tohto gripu sa prejavuje primeranou drsnosťou povrchu, pevnosťou uchopenia a komfortom. Spodná strana so špeciálnou protišmykovou úpravou. Hrúbka: 0,6 mm.

iTacky 1ks/1€

Pro's Pro iTacky je moderný grip charakteristický svojou priľnavosťou a vynikajúcou absorpciou potu, čím sa zvyšuje pocit komfortu pri hre. Poskytuje lepkavý pocit, čo podporuje  výborné  ovládanie a kontrolu.  iTacky je veľmi odolný voči opotrebovaniu.  Dodávaný je s...
1 | 2 >>

Partneri